پارازیت 4

غم واژه های بی پایان ، در هراسی که هر شب ،  مردمکِ چشمهایت را تسخیر می کند

و شیطان ، سایه ی روحش را به هجومِ جسمِ تو آورده است .

دخترکی غمگین است .

گرما   بی رحم  است  و من از گرما متنفرم .

 شب است و مهتاب دیگر شب را دوست ندارد .

و ستاره ها خفته اند  و  دیگر به جز تاریکی و سکوت ، هیچ چیز شب را معنا نمی کند .

و هراس ، زنده بودن را  شاکر است و من تلخ ترین زهرخند را مهمانم .

درّندگانِ دژخیمِ روزهایِ دور ، بمبارانِ خانه ها را نظاره گرند  ...  و من  ،  مقابلِ شیشه هایِ شکسته  ، گریانم  ...   و دستانم  ، دستانِ نیستِ مادرم را می جویند .

کابوسهایِ شبانه ی کودکی ، هراسی را امروز در من برانگیخته اند . کابوسهایی که انگار واقعیت بودند

ولی آینده , بزرگ شدن ، به من آموخت    که نه !    باید کابوس بوده باشند .

و من ، وجودم ، سرشار از واقعیتهائیست که فهمیدم باید کابوس شوند ، باید زنده نباشند .

 و من دخترکِ گریانِ 5 ساله را از نفس انداختم و در کابوس  ، محبوسش کردم ،   تا دیگر نپندارد که چه شده است ... یادم نیست ... باور کن یادم نیست .

کابوس بود ؟ کابوسی عجیب و تلخ ؟ یادم نیست .

 همان بهتر که کابوس بوده باشد ...

...

شب است

و   زمانِ خوبی برای کابوس دیدن ... !


/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

کابوس رو دوست دارم ،‌چون اگه کابوسی نبود رویایی هم نبود.. رویاهایی که به بودنشون زنده ام .

مهــــــــــرزاد

و من ، وجودم ، سرشار از واقعیتهائیست که فهمیدم باید کابوس شوند ... ...چه جمله قشنگـــــــــــی / تا حالا به این فکر نکرده بودم فکر می کردم سپردن بعضی واقعیتها بدست "کــــــــــابوس" دل شیر می طلبد که من ندارم[چشمک]

Angel

شب بود و کابوس صبح بیدار می شی می بینی اون دخترک کوچولوی 5 ساله داره با صدای شاد کودکانه بلند بلند می خنده و از ته دل شاده.

ملیـK

کابوس‌ها وقتی واقعا تنها هستی نمیان... وقتی احساس میکنی که تنها هستی میان...

گلناز

چن روزی نبودم و چن تا پست خوب نوشتی... راسش راجع به پارازیت ها میترسم حرفی بزنم.چون همه یه پارازیتی داریم و چقدر خوبه که توانایی گفتنشو داشته باشیم(بدون سانسور) راجع به پست قبلی نه گفتن سخته.داشتم به سوالاتت فکر میکردم دیدیم همشون میونه علت نه گفتن باشه.چن روز پیش نمیخواستم جایی باشم اولش خواستم بگم دانشگاه بودم و کارم طول کشید.ولی بعدش در کمال خونسردی ظاهری(تو دلم اصلانم خونسرد نبودم!)علتش نرفتنمو گفتم...

سپیده

سلام تصادفی از اینجا سر در آوردم و واسم جالب بود دیدن وبلاگتون بعد از وبلاگ ترانه علیدوستی دیدن اینجام جالب بود! تعجب کردم که چرا شلوغ نیست! دیدم تازه به جمع وبلاگ نویسان گویا پیوستی بهرحال امیدوارم موفق باشین[چشمک]

سپیده

ممنون که سر زدی و از نظراتت دقیقا این دنیا باز به مراتب محیط بهتریه واسه اینکه بتونیم اینجور رابطه‌ها رو تجربه کنیم... جایی که فقط فکر و درون و اصطلاحا *خود* آدم‌ها مهم‌اند نه مسائل دیگه‌ای که شدن معیار تو دنیای بیرون... من دوست‌های خوبی از این دنیا بدست آوردم.. امیدوارم دوستهای خوبی برای هم تو این محیط باشیم [چشمک] راستی از پست قبلیت هم کلی خوشم اومد. چون یکی از مشکلات عمده امه که نمیتونم نه بگم... مثلا نتیجه اش میشه داروخونه ی دیشب تو یه محیط بد که نتونستم نه بگم و مجبور شدم برم! کاش درمونی داشت!

پ-البرز

سناریو ی کابوسهایمان را خورمان می نویسیم

پ-البرز

گنجشکها سلام امروز بلبلی به لب بام من نشست در انتظار کوچ پرستو نشسته بود دستی به شانه اش نزدم شانه اش ولیک لرزان و خسته بود... (پ-البرز)

؟

تمام عمر دویدم و نرسیدم و باحیرت به کسانی نگاه کردم که ندویدندو رسیدند پس ایستادم وشکستم.